Jak dopasować kabinę do łazienki

Posted on Posted in Dom

Prysznic jest dużo oszczędniejszą opcją niż wanna. W wannie zużywamy kilka razy więcej wody na jednorazowe mycie. Wielu lekarzy twierdzi także, że prysznic jest również zdrowszy ze względu na stały strumień wody, który jest ciągle „świeży”. W wannie woda stoi i nosi w sobie wszystko, co do niej przeniknie. Nie bez przyczyny w krajach azjatyckich z wanny korzysta się dopiero po skorzystaniu z prysznica. Na początku chcemy zaznaczyć, że artykuł dzięki pomocy https://projektlazienka.pl/pl/c/Kabiny-prysznicowe-New-Trendy/1261

kabina prysznicowa new trendyUstaliliśmy już, że prysznic jest oszczędniejszy i zdrowszy. Trzeba też zaznaczyć, że zajmuje mniej miejsca, a także jest wygodniejszy w użytkowaniu. Przydaje się zwłaszcza tam, gdzie mieszkają osoby starsze lub mniej sprawne. Kolejna kwestia to szybkość – prysznic można brać tylko kilka minut, które w zupełności wystarczają do umycia się.

Rodzaj kabiny zależy od wielu czynników. Rynek oferuje tak wiele sprawdzonych i ciekawych modeli, że na pewno nie będziemy mieli problemu z doborem odpowiedniej kabiny. Jednym z najważniejszych czynników jest ustalenie, w którym miejscu ma stanąć kabina prysznicowa New Trendy. Od tego zależy, jaki kształt brodzika będzie pasować do łazienki. Kabiny sprawdzają się w każdym typie łazienki, zwłaszcza w małych lub nieustawnych pomieszczeniach.

Kabina narożnikowa jest najchętniej kupowanym modelem w Polsce. Kształt brodzika umożliwia osadzenie kabiny niemal wszędzie, także w pomieszczeniach mniej ustawnych. Sprawdzi się w mniejszych łazienkach, w których nie ma miejsca na większe urządzenia sanitarne. Tego typu modele są też łatwiejsze w montażu, a także nie sprawiają trudności w utrzymaniu czystości.
Sporym zainteresowaniem cieszą się również asymetryczne kabiny prysznicowe New Trendy. Te modele mają jeden z boków dłuższy, co daje możliwość dopasowania kabiny do konkretnego miejsca, zwłaszcza nieustawnego, wąskiego lub zaprojektowanego w nietypowy sposób. Z kolei do większych łazienek nadają się brodziki trójścienne, gdzie jedna ze ścian kabiny przylega do muru, a dwie pozostałe są wolne. To daje duże możliwości pod względem aranżacji, ale sprawdzi się tylko w tych większych pomieszczeniach.

0.00 średnia ocena (0% wynik) - 0 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*