Skuteczne metody zabezpieczenia ekranu telefonu

Posted on Posted in IT

Każdy użytkownik telefonu winien wykorzystywać szkło hartowane Benks lub innych producentów. Powszechnie wiadomo, na jakie zagrożenia może być narażony telefon komórkowy. Powszechnie ich wykorzystywanie w różnych celach, zapominanie o nim oraz w zasadzie stałe korzystanie – to wszystko przyczyniać się może do zwiększonego ryzyka upadku danego urządzenia. Wszystkie produkowane obecnie najwyższej klasy smartfony są z reguły zabezpieczone z użyciem hartowanego szkła, takiego jak szkło hartowane Benks – często jednak same telefony wykonane są jedynie ze szkła, co niesie za sobą ryzyko upadku. Pod jego wpływem może dojść do uszkodzenia digitizera, zewnętrznej części ekranu lub nawet całej matrycy. W wielu sytuacjach równa się to koniecznością kupna nowego telefonu, aby nie utracić takich właściwości, jak choćby wodoszczelność i ochrona przed pyłem.

Czy można zabezpieczyć telefon przed uszkodzeniem?

Tak – jest to wręcz niezbędne. Absolutnie w trakcie użytkowania nie unikniemy tego, że nasz telefon upadnie nam z mniejszej lub większej wysokości. Skuteczną ochroną przed następstwami upadku na pewno będzie profesjonalnej klasy szkło hartowane Benks. Kupisz je m.in. na stronie https://parts-store.pl/pol_m_Akcesoria-GSM_Szkla-hartowane-ochronne-453.html.
Produkty tego rodzaju charakteryzują się następującymi parametrami:

  • powłoki o grubości 0,4mm,
  • wykonane z hartowanego szkła Gorilla lub Tokyo Glass,
  • lżejsze szkła tworzone są w oparciu o poliwęglan,
  • zewnętrzna część każdego szkła hartowanego Benks pokryta jest materiałem oleofobowym – limitującym efekt tzw.”palcowania”,
  • są proste w montażu.

Cechy te pozwalają skutecznie zabezpieczyć telefon przed skutkami upadku. Bardzo często się zdarza, że całe telefony pokrywane są z przodu oraz z tyłu z użyciem specjalnego szkła hartowanego Benks. Można w ten sposób uchronić pierwotną szklaną bądź aluminiową obudowę przed uszkodzeniem. Jest to bezapelacyjnie bardzo dobry pomysł, gdy pragniemy utrzymać swój telefon w doprawdy doskonałym stanie wizualnym.

szkło hartowane BenksJak wygląda aplikacja powłoki ochronnej telefonu?

Powłoki szklane lub poliwęglanowe są bardzo proste w montażu. Szczególnie tyczy się to powłok wykonanych w technologii 3D, które dokładnie przylegają do krawędzi i zaokrągleń telefonu. W ten sposób dodatkowa ochrona nie będzie nawet zauważalna, co bezapelacyjnie jest bardzo dobrą rzeczą dla osób ceniących sobie walory estetyczne. Korzystnie jest się zapoznać z filmikami w internecie, gdzie dostępne są informacje jak założyć szkło hartowane Benks z użyciem specjalnych środków czyszczących oraz naprowadzających naklejek. Cały proces zajmuje kilka minut i nie jest niczym skomplikowanym. Wystarczy zapoznać się z innowacyjnymi technologiami zabezpieczenia wyświetlaczy, jak i całej obudowy telefonów komórkowych.

0.00 średnia ocena (0% wynik) - 0 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*