Szybko zwiększ swoją masę mięśniową

Posted on Posted in Sport

GaineryW obecnych czasach wielu ludzi rozpoczyna treningi na siłowni. Są to szczególnie mężczyźni, którzy chcieliby osiągnąć sylwetki, którymi mogli szczycić się starożytni herosi bądź wikingowie. Często bywa jednak, że trenujący wpadnie w stagnację z powodu zbyt małej ilości przyswajanych kalorii. Niestety, dzisiaj mało kto ma czas na gotowanie wymyślnych potraw. Jak zatem poradzić sobie z tą przeszkodą?

Odpowiednie żywienie stanowi 70% wyniku na siłowni. Aby zapewnić organizmowi jak najlepsze warunki to regeneracji zerwanych włókien mięśniowych w czasie ciężkiego treningu, niezbędne jest dostarczenie odpowiednich makroskładników. W związku z tym, że nie wszyscy mają czas na ugotowanie 5-6 posiłków dziennie, warto zastanowić się nad zakupem Gainera. Gainery są to odżywki białkowo-węglowodanowe. Znaczy to, że w skład takiej odżywki wchodzi białko (najczęściej serwatkowe) oraz węglowodany. Skład takiej mieszanki jest w odpowiednich proporcjach. Może być zatem używany jako alternatywa zwykłego posiłku.

Nie jest żadną tajemnicą, że bez odpowiedniego zaopatrzenia organizmu w makroskładniki nie zbudujesz upragnionej sylwetki. Jeżeli nie masz czasu na komponowanie posiłków, warto spojrzeć na gainery.

0.00 średnia ocena (0% wynik) - 0 głosów