Torba, plecak a może tornister do szkoły i przedszkola?

Posted on Posted in Dla dzieci

Jak każdego roku, mimo że rok szkolny dopiero dobiega ku końcowi, rodzice myślą już o kolejnym. Powodów jest wiele, ale tym najważniejszym są oczywiście finanse. Pozostawienie tematu szkolnej wyprawi do końca sierpnia w wielu rodzinach spowodowałoby ogromną dziurę budżetową, zatem przezorni rodzice już teraz szykują się do kolejnego roku szkolnego. Co jest najczęściej pierwszym wyborem rodziców na zakupach? Oczywiście tornister, torba lub plecak. Czym się kierować przy ich wyborze? O tym poniższy artykuł

Torba dla najmłodszych

Prezent dla niemowlakaW asortymencie wielu producentów znajdziemy najróżniejsze modele przystosowane również dla tych najmłodszych. Przykładem takiego produktu jest torba skip hop. Skąd się wzięła ich popularność? To proste. Producent zadbał nie tylko o wygodę i wystarczającą pojemność, która pozwoli pomieścić wszystkie zeszyty i podręczniki ale również zadbał o design. Torba skip shop wyróżnia się przede wszystkim unikalnością – na rynku nie znajdziemy innego produktu w podobnym stylu i wysokiej jakości wykonania. Co więcej torby wyjątkowo podobają się dzieciom, dzięki czemu unikamy zbędnego marudzenia „dlaczego właśnie taką torbę dziecko otrzymało”.

A może standardowy plecak?

Ten element można uznać za nieśmiertelny. Plecaki towarzyszą nam już od kilkudziesięciu lat i nic nie wskazuje aby miało się to zmienić. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że nosząc go na obu ramionach mamy w pełni wolne ręce. A jeśli nasze dziecko uwielbia jeździć na rolkach czy deskorolce to plecaki świetnie dopasują się do stylu małych Skaterów, dzięki czemu zyskamy wdzięczność naszego dziecka. Kolejną zaletą plecaków jest fakt, że przy poprawnym ich noszeniu nie narażamy się na skrzywienie kręgosłupa. Dziecko najpewniej nie bierze pod uwagę tego faktu, ale my jako odpowiedzialni rodzice powinniśmy przede wszystkim kierować się zdrowiem naszej pociechy.

A co z tornistrami?

Pewnie każdy z nas pamięta wielkie, kwadratowe, bądź prostokątne tornistry. Ich największą zaletą jest oczywiście pozytywny wpływ na kręgosłup naszego dziecka – masywna budowa nie pozwala na zmianę kształtu i przyleganie książek do pleców naszego dziecka. Aczkolwiek ich waga pozostawia wiele do życzenia. Również nasze dziecko mając do wyboru torbę skip shop, poręczny i nowoczesny plecak oraz staromodny tornister zapewne wyboru dokona z pierwszych dwóch produktów. Jeśli jednak uda nam się znaleźć lekki tornister warto rozważyć jego zakup, głównie ze względów zdrowotnych, być może dziecko za kilka-kilkanaście lat doceni ten wybór. Po więcej pomysłów, zapraszamy na stronę https://www.coocoo.pl/pol_m_pomysl-na-prezent_prezent-na-baby-shower-271.html, gdzie znajdziemy fantastyczne inspiracje, które pomogą nam wybrać prezent dla niemowlaka.

0.00 średnia ocena (0% wynik) - 0 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*