Żadna kobieta nie może obejść się bez torebki. To przydatne akcesorium codziennego użytku mieści w sobie wiele przedmiotów. Jednak torebka to nie tylko niezbędnik spełniający walory praktyczne, ale również wizualne. Nic zatem dziwnego, że wiele pań z chęcią przegląda kolekcje renomowanych marek jak na przykład firmy Tommy Hilfiger.

 

Jakość jest ważna

Przede wszystkim dodatki muszą być jakościowo dobre. W przypadku Pań liczą się zwłaszcza torebki. Najlepiej, aby były skórzane ewentualnie wykonane z wysokiej jakości imitacji skóry. Torebka Tommy Hilfiger jest idealnym przykładem wysokiej jakości produktu. Jedyne, co może początkowo odstraszać w produktach marki Tommy Hilfiger to cena, która notabene nie należy do najniższych. Jeśli jednak spojrzymy na to przez pryzmat wysokiej jakości wykonania, z dbałością o każdy najdrobniejszy element, szybko przekonamy się, że jest to inwestycja długoterminowa.

 

Do wyboru do koloru

W kwestii kolorystyki kiedyś pokutował pogląd, że torebka musi być pod kolor butów. Jednak obecnie nie ma to większego znaczenia. Torebka może być dominantą całej stylizacji, jeśli na tym nam zależy. Ważne jedynie, aby oczywiście pasowała kolorystycznie do całości stylizacji - nie musi być jednak tożsama kolorystycznie z jakimkolwiek jej elementem. W asortymencie produktów marki Tommy Hilfiger, znajdziemy zarówno propozycje sportowe, jak i przewidziane na bardziej eleganckie uroczystości. Wszystkie z nich mają jedną cechę – stanowią odzwierciedlenie aktualnie panujących trendów modowych.

 

Mała, średnia, duża

Generalnym trendem są duże torebki, jednak nie są one wskazane dla wszystkich pań. Najlepiej z taką torebką prezentują się osoby wysokie i szczupłe. Niskie i zaokrąglone niestety podkreślą jedynie mankamenty swojej figury. Małe torebki są wygodne i dobrze prezentują się przy wieczorowych kreacjach. Najbardziej uniwersalne są oczywiście te średnie.

 

Odrobina awangardy i ekstrawagancji

To, co kochamy we włoskich torebkach to klasyczna elegancja. Warto jednak czasem trochę zaszaleć i poszukać torebek z unikatowymi dodatkami. W zależności od naszego stylu mogą to być nity, cekiny, koraliki, skórzane breloczki lub materiałowe apaszki. Te ostatnie możemy samodzielnie dowiązać i zmieniać w zależności od kreacji. Dzięki temu jedna torebka może mieć wiele oblicz i pasować do wielu stylizacji jednocześnie.

 

Z uchem czy bez

Odpowiedź na to pytanie jest prosta: to, czy wybrać torebkę do noszenia na ramieniu lub w ręce to indywidualny wybór każdej z nas i zależy tylko i wyłącznie od naszej wygody. Dla osób, które przemieszczają się komunikacją miejską pewnie wygodniejsze będą torebki, które można powiesić na ramieniu. Panie zmotoryzowane mogą sobie pozwolić na dowolność.