O korzyściach, jakie niesie za sobą karmienie piersią, wie z pewnością każda przyszła, jak i świeżo upieczona mama. Jednak jak zalety naturalnego pokarmu pogodzić z naszą wygodą i komfortem? Rozwiązanie jest proste! Z pomocą przychodzą specjalne bluzki do karmienia, które będą stanowiły ciekawszą i zarazem bardziej atrakcyjną propozycję niż powyciągane ubrania naszego męża. Współczesna branża modowa ma naprawdę wiele do zaoferowania, nawet paniom znajdującym się w okresie laktacji. Wiele z pięknych modeli bluzek do karmienia znajdziesz na https://www.mytummy.pl/karmienie/bluzki-do-karmienia.html. Odzież dla karmiących mam doskonale spełnia potrzeby i oczekiwania maleństwa, jak i mamy. Na rynku znajduje się wiele różnorodnych krojów i fasonów, utrzymanych w modnej kolorystyce, świetnie wpisujących się zarówno w charakter codziennych, casualowych stylizacji, jak również tych przeznaczonych na oficjalne wyjścia. Zastosowane rozwiązania ułatwią nakarmienie maluszka, zapewniając dyskrecję – nawet w publicznych miejscach! Warto nadmienić, że oferowane bluzki do karmienia mają charakter uniwersalny, wielofunkcyjny. Wiele z nich znajduje zastosowanie zarówno w okresie ciąży, jak i podczas karmienia. Czy zatem, można byłoby chcieć czegoś więcej?

Bluzka z nacięciami...

Koszulki i T-shirty to obowiązkowy element wyposażenia każdej garderoby świeżo upieczonej mamy. Sprawdzą się zarówno latem, jak i zimą. Specjalna konstrukcja nie nakłada konieczności podciągania całego ubrania aż pod szyję, aby umożliwić przystawienie do piersi, gdyż innowacyjne rozwiązanie pozwala na nakarmienie w dyskretny sposób. Wszystko za sprawą ukrytych bocznych nacięć, które nie rzucają się w oczy, a każdej mamie skutecznie ułatwiają podanie piersi. Jeśli połączymy ten fakt z jego modnym i kobiecym fasonem, uzyskujemy odzież idealnie spełniającą oczekiwania wszystkich klientek.

... lub suwakami

Alternatywą dla bocznych nacięć jest bluzka do karmienia wzbogacona o suwak. To również niezwykle komfortowe w użytkowaniu rozwiązanie, które w każdej chwili pozwala przystawić maluszka, bez obaw o wścibskie spojrzenia przechodniów czy aroganckie komentarze rzucane pod naszym adresem. Warto nadmienić, że wszelkiego rodzaju zamki i suwaki stanowią modny akcent w branży modowej, stąd posiadanie tego typu odzieży będzie nie tylko funkcjonalne, ale również atrakcyjne wizualnie.

Top z dekoltem

Jeszcze innym rozwiązaniem są bluzki składające się z dwóch warstw, z których odsłonięcie jednej daje dostęp do topu o głębokim dekolcie. Całość zaprojektowana tak, aby optymalnie zakryć piersi i jednocześnie dać nam poczucie posiadania wygodnej w użytkowaniu odzieży.

Rozpinana bluzka do karmienia

Jeszcze inną propozycją jest odzież o rozpinanym dekolcie, tak aby szybko dostać się do piersi. Jej atutem jest fakt, że nie trzeba odpinać obu części, tylko tę, która jest potrzebna. Po zapięciu koszulka w niczym nie przypomina odzieży do karmienia.