Żadna impreza nie może obyć się bez balonów. Na urodziny, wesele, jubileusz, komunię – uroczystości, w których te dmuchane dekoracje okazują się potrzebne, jest naprawdę wiele. Nic zatem dziwnego, to bowiem prosta, ale jakże wyrazista ozdoba, która podkreśli wyjątkowość danej chwili. Warto zatem wiedzieć, jakie z nich wybrać oraz po jakie akcesoria dodatkowe sięgnąć.

Rodzaje balonów na urodziny

Mimo, że asortyment balonów jest imponujący to jednak balon balonowi nie jest równy. Przede wszystkim wyróżniamy modele gumowe i foliowe. Ten pierwszy rodzaj znają z pewnością wszyscy. W ogólnej sprzedaży można znaleźć zarówno okrągłe, jak i multikolorowe balony na urodziny. Do tego w nieograniczonym wariancie zdobień, jakie mogą się na nich pojawić. W zależności od osobistych oczekiwań, mogą być jednokolorowe lub ozdobione wzorem. Nie jest problemem, aby przyjmowały inny kształt niż owal. Balony na urodziny w formie serca? Żaden kłopot! Co więcej, zamiast powietrza, może znajdować się w nich hel. Niemałym zaskoczeniem mogą być również dekoracje wyposażone w diodę LED, dzięki czemu mogą świecić w ciemności, wprowadzając jeszcze bardziej osobliwy klimat. Doskonałe również w użytku zewnętrznym. Mając je w zanadrzu, impreza plenerowa nabierze całkiem innej odsłony.

balony urodzinowe w różnych kolorachKolejnym rodzajem balonów na urodziny, z jakim możemy się spotkać są modele foliowe. Mimo, że mniej popularne to jednak stwarzające szereg różnorodnych możliwości dodatkowego ozdobienia sali. Tym, czym w szczególności różnią się od swoich poprzedników to rodzajem zastosowanego do produkcji materiału. Przeznaczone do napełniania helem, dzięki czemu radośnie unoszą się w powietrzu, wprowadzając wyjątkowy charakter uroczystości. Równie dobrze można wypełnić je powietrzem. W takiej sytuacji w niczym nie będą odbiegały od swoich klasycznych odpowiedników.

Mówiąc o balonach foliowych, nie sposób pominąć ich niecodziennej formy. W sprzedaży bowiem można znaleźć zarówno te utrzymane w kształcie cyferek, literek czy w przeróżnych innych kształtach, wzorach i kolorach, co pozwala na zorganizowanie niemal każdej imprezy tematycznej.

Akcesoria dodatkowe do balonów

Na urodziny, imieniny czy inne uroczystości – niezbędne okażą się specjalne gadżety, które pozwolą cieszyć się pięknem balonowych dekoracji. Wśród nich wymienić należy specjalne obciążniki przeznaczone do modeli nadmuchiwanych helem. Są niezbędne, ponieważ gwarantują pozostanie ich we wskazanym miejscu, bez obaw o wypuszczenie. Równie dobrym pomysłem są specjalne patyczki, na których mocuje się baloniki. W szczególności polecane podczas przyjęć dziecięcych.

Artykuł zainspirowany został balonami na urodziny dostępnymi w sklepie https://partybudziki.pl/