Przebywanie w czystym domu pachnącym świeżością jest ogromnie ważne. Wpływa to na nasz ogólny nastrój oraz zdrowie. Potrzebujemy do tego celu odpowiednich środków czystości, które przywrócą w naszym mieszkaniu ład i porządek. Przyjemnie będzie wdychać świeże powietrze, bez kurzu i przykrych woni.

Czysty dom naszą chlubą

Kto zawsze lubił sprzątać, czynności takie nie sprawiają mu żadnych problemów. Inaczej jest z osobami, które siłą rzeczy są zmuszeni do pomocy przy odkurzaniu, myciu, szorowaniu itp. Zawsze łatwiej jest się zmobilizować, mając do dyspozycji skuteczne środki czystości ze sklepu https://krainablasku.eu, dzięki którym sprzątanie stanie się całkiem przyjemne, niewymagające zbyt dużego wysiłku.

Domowe porządki z bezpiecznymi i skutecznymi środkami czystościNajszybciej brudzi się podłoga. Coś się rozchlapie, coś spadnie z talerza, ktoś to nadepnie i rozniesie na podeszwie kapcia po pokojach i już jest co sprzątać. Do mycia podłóg warto wykorzystać koncentrat do mycia podłóg Nano Orange, który po rozcieńczeniu z wodą szybko umyje wszelkie zabrudzenia. Podłoga będzie lśnić czystością, a unoszący się zapach pomarańczy wypełni pomieszczenie. Koncentrat ten jest antyseptyczny, czyli przy okazji zdezynfekuje nam podłogę, nie pozostawiając żadnych smug. 

Przyklejone do blatu, podłogi lub wykładziny, gumy do żucia wyczyścimy za pomocą specjalnego środka ze sklepu https://krainablasku.eu. Natomiast wszelkie plamy z dywanu lub wykładziny dywanowej, wyczyścimy płynem do usuwania plam z wykładzin podłogowych i dywanów Taski Tapi Spotex. Usunie nam plamy po soku, kawie, herbacie, ketchupie, winie, a nawet krwi.

Łazienka i kosze na śmieci pod ścisłą kontrolą

Toalety regularnie czyszczone nie pokryją się kamieniem, ale jeżeli mimo częstego szorowania ich szczotką i polewania żelem do wc, pojawi się kamień, użyjmy silniejszego środka z przeznaczeniem do usuwania kamienia. Jego skład jest tak dobrany, że po wlaniu go do muszli klozetowej, rozpuści kamienny nalot. Po około 10 minutach szorujemy toaletę szczotką i spłukujemy wodą ze spłuczki. Aby w sedesie kamień się nie gromadził i był miły zapach po podniesieniu klapy, zawieśmy zapachową kostkę krainyblasku.eu.

Kosz na śmieci, do którego wyrzucamy resztki jedzenia, po pewnym czasie nabiera niemiłego zapachu. Pomimo przemycia go ciepłą wodą z mydłem lub zwykłym detergentem, brzydki zapach nie znika. Poratuje nas wówczas środek do usuwania odorów Smelpol vc, który przywróci ściankom kosza dawną świeżość. Płyn jest antybakteryjny, ma miły cytrynowy zapach. Preparat Smelpol z krainyblasku.eu jest dopuszczony również do mycia blatów, na których później kładzie się żywność.