Jura to szwajcarska firma, która jest jedynym na świecie przedsiębiorstwem specjalizującym się wyłącznie w produkcji automatycznych ekspresów do kawy klasy premium. Nic więc dziwnego, że marka cieszy się mianem specjalisty w branży baristycznej. Ekspresy Jura to zatem najlepsza jakość, innowacyjne wzornictwo i niezwykła łatwość obsługi. Dzięki temu satysfakcjonują one nawet najbardziej wymagających smakoszy aromatycznej kawy.

Ekspresy Jura – najwyższa jakość i prostota dzięki szwajcarskiej precyzji

Ekspresy Jura zapewniają najwyższą jakość parzonej kawy, dzięki ponad siedemdziesięciu inżynierom i projektantom, którzy skoncentrowani są wyłącznie na rozwoju marki. To dzięki nim ekspresy Jura cieszą niezwykłym smakiem i aromatem świeżo zmielonej kawy. Opracowanie technologii impulsowego parzenia kawy to kolejny krok w drodze po najlepszą jakość oferowanych produktów i zadowolenie klientów. Ekspresy Jura wyróżnia także niezwykła łatwość i prostota obsługi. Technologia RFID sprawia, że ekspres i wkłady filtra są połączone radiowo. Dzięki temu konfiguracja ustawień ekspresu odbywa się automatycznie. Oprócz wysokiej jakości i precyzji wykonania ekspresy Jura to piękny, szwajcarski design, który łączy perfekcję wykonania z wyrazistym wykończeniem elementów. Ekspresy Jura z pewnością idealnie wpiszą się w niemal każdą aranżację wnętrz. W naszych domach zaskoczą unikatowym wzornictwem i komfortem użytkowania, a w miejscu pracy, biurze, barze czy hotelu pozwolą podawać klientom i współpracownikom najwyższej jakości, profesjonalnie zaparzoną kawę.

Ekspresy do kawy Jura, czyli szwajcarska precyzja w innowacyjnym wydaniuAsortyment produktów

Marka Jura specjalizuje się w produkcji ekspresów automatycznych. Ekspresy Jura zostają zaprojektowane i tworzone na podstawie wieloletniego doświadczenia, wiedzy, pasji i miłości do kawy. To dlatego pozwalają cieszyć się funkcjonalnością, wysoką precyzją i jakością zaparzanej kawy oraz ciekawym, innowacyjnym wyglądem i wykończeniem. Dzięki bezpośredniemu mieleniu kawy przed zaparzeniem otrzymany napar jest jeszcze bardziej aromatyczny.

Ekspresy Jura na świecie

Wysoka jakość produkcji, trwałość i długowieczność pozwoliły ekspresom Jura zyskać popularność i zaufanie klientów na całym świecie. Ekspresy Jura mogą być serwisowane nawet po wielu latach intensywnego użytkowania.

Zrównoważony rozwój firmy Jura

Marka Jura dba o szwajcarskie tradycje, a jej mocną stroną jest zrównoważony rozwój. To między innymi dzięki silnej świadomości ekologicznej firma skoncentrowała się głównie na produkcji ekspresów automatycznych. Zaparzając kawę w ekspresach Jura oszczędzamy energię elektryczną oraz nie powodujemy produkcji niepotrzebnych opakowań (np. opakowań po kapsułkach).