Kaski Shark produkowane są przez firmę, która charakteryzuje się wysoką jakością wykorzystywanych materiałów, powstających przy użyciu najnowszych technologii, co owocuje produktami, które zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa, a także komfort użytkowania w każdych warunkach.

W naszej ofercie znajdą Państwo kaski:

Integralne - zwane również zamkniętymi, których skorupa jest całkowicie jednolita i nieruchoma. Dzięki temu taki kask gwarantuje najwyższą ochronę w czasie upadku. Kaski integralne ze względu na swoją uniwersalność są najczęściej wybierane przez kupujących, ponieważ zapewniają wysoką ochronę i nadają się do korzystania na różnego rodzaju motocyklu.

Szczękowe - kaski, które umożliwiają odchylenie dolnej części ochraniającej szczękę do góry. Daje nam to większą swobodę podczas użytkowania, ponieważ taka budowa umożliwia nam możliwość napicia się lub posilenia bez potrzeby zdejmowania kasku. Zazwyczaj są one cięższe i droższe od kasków integralnych.

Kaski otwarte - kaski, które są pozbawione części szczękowej. Zaletą takich konstrukcji jest niska waga, lecz nie zapewniają tak dużej ochrony jak kaski integralne, czy szczękowe. Kaski Shark najczęściej wybierane są przez użytkowników motorowerów.