Łazienka nie jest jedynie czysto funkcjonalną przestrzenią. Jej wygląd odbija się na reszcie pomieszczeń w domu – w końcu efekt wykończeniowy jest sumą pracy włożonej we wszystkie przestrzenie. Łazienka nie może powodować widocznej aranżacyjnej dziury w całości poprzez odstawanie swoim wyglądem od reszty. Pragnąc zachować spójność między wszystkimi przestrzeniami w domu lub mieszkaniu nie można spychać łazienki na aranżacyjny margines.

Dopasować wygląd do reszty

Łazienka ma wizualnie dopełniać reszty pomieszczeń. Wybrany styl wykończeniowy nie może mieć ubytków, inaczej całościowy efekt traci na swojej pozytywnej mocy. Sytuacje, gdy po przekroczeniu progu łazienki uderza myśl, że trzeba jednak było bardziej się przyłożyć, pozostawiają niesmak oraz frustrację. Łazienka jest często marginalizowana w remontowych priorytetach, co szybko daje o sobie znać w negatywny sposób po zakończeniu prac remontowych. radawayStylowe wykończenie łazienki nie musi wiązać się z dużymi kosztami. Przestrzeń tą można z powodzeniem zapełnić w taki sposób, by w maksymalnym stopniu wykorzystać dostępne miejsce, zachowując jednocześnie przestrzenny komfort. Przyjęło się, że głównym elementem w łazience jest albo wanna lub kabina prysznicowa (ewentualnie brodzik z zasłoną), jednak nie są to jedyne opcje, które obecnie znajdują się na wyciągniecie ręki. Stylowym dopełnieniem łazienki – również tej o małym metrażu, jest wnęka prysznicowa oddzielona od reszty łazienki stylowymi drzwiami. Dzięki takiemu wykończeniu łazienka zyskuje na efektowności i potrafi lepiej wpisać się w różnorodne aranżacyjne style, które panują w innych pomieszczeniach. Drzwi pod prysznic od Radaway są dodatkiem, który dopełni prac remontowych w łazience, spajając wszystko co się w niej znajduje w spójną całość.

Praktycznie i stylowo

Radaway oferuje szeroki wybór drzwi do wnęk prysznicowych (i nie tylko), których unikalny design pozwala powołać do życia nawet bardzo śmiałe wizje wykończeniowe. Przeprowadzając remont, nie chce się w kółko powielać obowiązujących schematów wykończeniowych oraz kopiować w skali 1 do 1 katalogowych okładek. Łazienka jest miejscem relaksu, a prysznic przestrzenią, pod którą zmartwienia, troski oraz stres nie mają wstępu. Zamykając za sobą drzwi od Radaway i udając się pod gorący strumień wody, ma się świadomość pełnego odcięcia od wszystkiego i zyskania zasłużonej chwili dla siebie. Łazienka w swoim wyglądzie nie musi być nudna, potrafi ona tak samo jak i inne pomieszczenia oddać zorientowanie właściciela na styl, funkcjonalność oraz potrzebę komfortu. Każdy element w domu mówi coś innego o nas samych, nie warto sprawiać by łazienka pozostawała białą kartą.