Bliska Ci osoba jest fanem wyścigów rajdowych i chcesz sprawić jej przyjemność? Nadejście Świąt Bożego Narodzenia jest nieuniknione i choć jest jeszcze trochę czasu, już teraz warto rozejrzeć się za możliwymi prezentami dla bliskich. W związku z tym w tym artykule postaramy się przekazać Wam kilka ciekawych i sprawdzonych pomysłów na prezent dla prawdziwych fanów wyścigów samochodowych.

Koszulka idola

Często nasi bliscy mają swoich ulubionych sportowców. Lewis Hamilton, Nick Rosberg czy Sebastian Vetel to tylko przykładowi kierowcy Formuły 1, których uwielbiają kibice na całym świecie. Ciekawym pomysłem na prezent może być koszulka z podobizną, bądź nazwiskiem ulubionego sportowca. Wśród dostępnych koszulek dostępne są zarówno wersje polo jak i t-shirty.

Bilet na tor kartingowy

Dla fanów motoryzacji nie ma nic lepszego niż wizyta na torze kartingowym! To w tym miejscu każdy z nas może poczuć się jak zawodowy kierowca – specjalny kombinezon, kask i gokart to najlepszy możliwy sposób, aby sprawić bliskim radość i pozwolić im poczuć się jako zawodowy kierowca. Być może wizyta na torze z Twoim dzieckiem sprawi, że te kilkadziesiąt minut zabawy w gokarcie pozwoli dziecku na odkrycie w sobie ogromnego potencjału, a motosport stanie się jego pasją.

Flagi

Nie ma nic bardziej kojarzącego się ze sportami motorowymi jak flaga w „szachownicę”. Na przestrzeni wielu lat stała się ona symbolem motosportu, jak i symbolem zwycięzców. Jeśli nie zdecydujemy się na podarowanie flagi w popularną „szachownicę”, możemy bliskiej osobie wręczyć flagę z podobizną ulubionego kierowcy bądź zespołu. Największą popularnością cieszą się oczywiście flagi teamów z królowej motosportu - Formuły 1, jednak w ofercie sklepów znajdziemy również flagi zespołów występujących w wyścigach rajdowych WRC.

Gadżety do telefonów

Tutaj mamy ogromny wybór najróżniejszych gadżetów do telefonów, jak i komputerów – począwszy od Pendrive z logiem, poprzez etui i pokrowce do na telefon oraz laptopa kończąc na słuchawkach, pudełkach, a także obudowach do komputerów. Wybór jest ogromny i ogranicza nas tylko i wyłącznie wyobraźnia. Kubki, maskotki, ręczniki Wśród gadżetów motoryzacyjnych znajdziemy setki produktów związanych z kierowcami, zespołami Formuły 1 oraz serii mistrzostw świata w rajdach – WRC. Chcąc zwiększyć popularność sportowca, jak i własną sprzedaż, producenci decydują się na tworzenie najróżniejszych gadżetów, wśród których znajdziemy między innymi: kubki, maskotki ręczniki okulary, plecaki, opaski na nadgarstek czy breloczki.