Marketing jest niezwykle istotny dla każdej firmy, niezależnie czy zajmuje się ona dystrybucją produktów spożywczych, międzynarodowym handlem komputerami, czy produkcją odzieży patriotycznej. Gadżety reklamowe pozwalają nie tylko na zapewnienie prezentów dla pracowników i potencjalnych klientów, ale także na szeroko pojęty marketing wirusowy. Na czym to polega?

Etui z logo

Dajmy na to, oferujemy swoim pracownikom w formie prezentu kilka etui na telefon, na których będzie znajdować się między innymi grafiki reklamowe, hasła motywacyjne i przede wszystkim logo naszej firmy. Rozdając pracownikom takie akcesoria, można liczyć na to, że nawet jeśli sami nie będą używać ich do codziennego zabezpieczenia swojego smartfona, to prawdopodobnie oddadzą go bliskim, przyjaciołom lub znajomym, którzy będą potrzebować takich akcesoriów. W ten sposób logo firmy zapadnie w pamięci potencjalnych klientów i jeśli znajdą oni Waszą ofertę, to dużo chętniej skorzystają z niej, gdyż będą już Was kojarzyć.

Profesjonalne etui na prezent dla pracowników

Etui na telefon to świetny pomysł na bożonarodzeniowe prezenty dla pracowników. Zamiast kupować anonimowe etui z logo firmy, możesz też wybrać spośród ogromnej ilości dostępnych wzorów etui, żeby kupić dopasowany prezent dla każdego pracownika – pokazując w ten sposób równocześnie, że znasz ich i ich charaktery, co z pewnością przełoży się na lepsza atmosferę w pracy. Zawsze zatrudniają profesjonalistów i najlepszych realizatorów - znajdziesz ich na przykład na Mobiwear.pl. Przygotowanie profesjonalnej grafiki wysokiej jakości, nie zawsze jest prostym zadaniem, z którym poradzą sobie stażyści lub nawet pełnoprawni pracownicy na etacie. etui na telefonWymaga to doświadczenia, wiedzy i umiejętności, a biorąc pod uwagę coraz wyżej stawianą poprzeczkę przez klientów i użytkowników takich akcesoriów jak etui na telefon, to zawsze należy brać pod uwagę tylko i wyłącznie wyposażenie charakteryzujące się materiałami najwyższej klasy. Pracownicy zdecydowanie bardziej docenią dopasowane do nich etui na telefon cieszącej się popularnością marki, która tworzy swoje produkty ręcznie, od projektu po realizację, niż kupione hurtowo etui, sprowadzone z Chin. Dzięki wybraniu godnej zaufania firmy masz pewność, że nie wydasz niepotrzebnie pieniędzy na kiepskiej jakości produkt. Dodatkowo warto zawsze skontaktować się z taką firmą wcześniej i zapytać o możliwość zakupu większej ilości etui czy też o zaprojektowanie specjalnie dla danej firmy odpowiedniego wzoru.