Marka Diamond Supply, założona w Los Angeles przez Nicholasa Tershaya, swoimi kolekcjami odzieży nawiązuje do kultury skateboard. Idealnie wpisuje się w ramy mody streetwear, zdobywając coraz większą popularność w innych krajach.

W produktach proponowanych przez Diamond Supply znajdziemy topy, t-shirty, bluzy, spodnie, szorty, czapki, buty, skarpetki a także akcesoria: breloki do kluczy, okulary, paski, portfele, plecaki, parasole, poduszki. Na każdej rzeczy znajdziemy logo firmy - symbol diamentu lub firmowy napis - Diamond Supply.

Odzież jest skierowana do osób ceniących sobie oryginalny wygląd. Każda stylizacja z elementem tej marki z pewnością będzie stanowić o naszej indywidualności i poczuciu stylu. O wyjątkowości tej firmy może świadczyć również fakt, że została wydana specjalna książka poświęcona jej historii, od samych początków działalności.

Możemy być pewni, że dzięki niegasnącej renomie i pozycji, Diamond Supply jest swoistą ikoną mody streetwear. Stałe podążanie za trendami i coraz to nowe kolekcje pokazują nam, że firma dba o swoich klientów, stanowiących zarazem jej fanów.