Święta Bożego Narodzenia zaliczane są do najbardziej lubianych świąt. Chętnie obchodzi się je na całym świecie i z radością oczekuje się ich nadejścia. Wraz ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia nadchodzi również czas na świąteczne przygotowania. W domu rozpływa się zapach przepysznych potraw, świątecznych ciast i ciasteczek. Ważne są również świąteczne dekoracje, wśród których najważniejsze miejsce zajmują drzewka bożonarodzeniowe.

Część osób nie wyobraża sobie Świąt Bożego Narodzenia bez żywej choinki, która pięknie pachnie w całym domu. Niektórzy zdecydowanie bardziej wolą sztuczne choinki, z których nie spadają igły i które mają bardziej regularny kształt. Niezależnie od tego, jaki rodzaj drzewka bożonarodzeniowego się wybierze należy również pamiętać o bożonarodzeniowych ozdobach.

Ozdoby można kupić niemal w każdym większym sklepie już od połowy listopada. Dominują różnokolorowe bombki, gwiazdeczki, aniołki itp. Powoli zaczyna również wracać moda na oldschoolowe ozdoby świąteczne. Na drzewku można więc wieszać suszone owoce, np. plasterki cytryny czy pomarańczy, a także cukierki itp.

Sztuczne choinki można znaleźć tutaj: http://sklep.firmaparadowskich.com/index.php?cPath=346.