Przygotowując przyjęcie weselne, zależy nam, aby efekty naszej, nierzadko ciężkiej pracy spodobały się wszystkim gościom, a sama impreza na długo zapadła w pamięci bliskich nam osób. Wprowadzenie dodatkowych atrakcji to jeden ze sposobów na osiągnięcie takiego rezultatu. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji urozmaiceń, które być może przypadną Wam do gustu.

Animacje dla dzieci

Duża część rodziców zabiera na ślubne przyjęcia swoje pociechy. Nic dziwnego, one też są ważnymi członkami rodziny. Poza tym, rodzice nie zawsze mają możliwość zostawienia ich pod opieką kogoś zaufanego. Młodsze i starsze dzieci wymagają jednak odpowiedniej dozy uwagi i raz po raz mogą odciągać dorosłych od zabawy. Zatrudnienie profesjonalnego animatora zabaw dziecięcych pomoże wszystkim dobrze się bawić. Dzieci nie będą się nudzić, a dorośli będą mogli być pewni, że są one bezpieczne i szczęśliwe. Animator zatroszczy się o komfort dzieci i zorganizuje dla nich szereg ciekawych zajęć. W tym przypadku, najlepszą opcją jest zaangażowanie dwóch animatorów. Sprawdzi się to szczególnie w momencie, gdy jedno z dzieci będzie potrzebowało skorzystać z toalety lub wystąpi konieczność zaprowadzenia go do rodziców.

candy bar na weseleWeselny candy bar

Czym jest candy bar na wesele? To modne w ostatnich latach rozwiązanie, które polega na zorganizowaniu w sali dodatkowego stoiska z łakociami. Jego wygląd w dużym stopniu zależy od własnych preferencji i naszej fantazji, ponieważ nie ma jednego ustalonego wzoru na weselny candy bar. Ograniczeniem może okazać się oczywiście budżet, ale dobry pomysł i kreatywne podejście bardzo nam ułatwić osiągnięcie bajecznego efektu. W candy barze często pojawiają się wymyślne babeczki, delikatne musy, kolorowe pralinki, a nawet czekoladowa fontanna. Większość słodyczy jest pięknie kolorowa i estetycznie ułożona na paterach, w szklanych pojemniczkach lub koszykach. Candy bar na wesele będzie olbrzymią atrakcją dla dzieci, ale zrobi spore wrażenie również na dorosłych.

Wynajęcie fotobudki

Wprowadzenie na wesele fotobudki ma wielką zaletę w postaci trwałej pamiątki dla Państwa Młodych i zaproszonych gości. Poza tym, samo przebieranie się w kolorowe maski, peruki czy okulary może być świetną zabawą. Najlepiej, aby każde ze zdjęć zostało wydrukowane w kilku egzemplarzach, aby każda z osób znajdujących się na zdjęciu mogła zachować je na pamiątkę. Przyda się również jedna nadprogramowa wersja do stworzenia pamiątkowego albumu dla Państwa Młodych. Pięknym pomysłem będzie umieszczenie w albumie osobistej dedykacji od każdego z weselnych gości.