Duże, obszerne szale to jeden z trendów modowych, które pokochało wiele kobiet, jak i mężczyzn na całym świecie. Swoimi rozmiarami mogą zastąpić nam zimowy płaszcz i dokładnie zakryć każdą część naszego ciała. Działa dokładnie jak koc, więc z miłą chęcią zakładamy go na zimowe wyjścia na dwór. Zwykłe szaliki damskie o standardowych rozmiarach, przy nich to naprawdę znikomy skrawek materiału. Jak zatem uporać się z taką ilością materiału na swojej szyi oraz jak nosić, żeby wyglądać w nich naprawdę dobrze? Zapewniamy, że odpowiednie wiązania rozwieją Wasze szalikowe utrapienia.

Puść na luz

Szal, który swoimi rozmiarami przypomina klasyczne ponczo, rozłóż swobodnie na ramionach oraz plecach. Takie ułożenie szalu sprawi, że stworzymy luźną narzutkę na chłodniejsze dni. Może stanowić wspaniałą bazę pod kurtkę czy płaszcz, zapewniając przy tym dodatkowe ciepło.

Artystyczny nieład

Puść wodze fantazji i zapleć swój ulubiony szal, tak jak tylko masz na to ochotę. Bardzo modnie prezentują się szale niedokładnie, a wręcz niedbale zarzucone na naszą szyję. Jeśli szal pomimo swojej sporej szerokości jest dodatkowo bardzo długi, polecamy zawinąć go parę razy, a resztę materiału puścić, żeby swobodnie zwisał.

Płaszcz

Wszystkie kobiety, które są ogromnymi zwolenniczkami noszenia płaszczy na zimę, myślimy, że zdecydowanie ten patent przypadnie im najbardziej do gustu. Zamiast co roku kupować chustki oraz małe szaliki damskie, postaw na jeden, duży, szeroki szal, który tak samo, jak płaszcz, będziesz mogła związać sznurkiem lub paskiem w talii. Taka stylizacja na pewno doda świeżości oraz przyda się na jesienno-wiosenne dni. Taka nietypowa i oryginalna zamiana ubrań z pewnością pozwoli Ci zaskoczyć znajomych oraz rodzinę.

Każdy koniec po innej stronie

Jest to mało skomplikowane wiązanie, ale za to bardzo stylowe. Zawiń parę razy materiał wokół szyi, a następnie jedną końcówkę szala przerzuć z przodu, a drugą z tyłu. Taki sposób noszenia szali jest bardzo elegancki i jednocześnie cały czas utrzymuje swoją pozycję na światowych wybiegach mody.

Dookoła

W zimowe dni polecamy zawiązać szal bardzo blisko swojej szyi, aby tworzył nam tarczę przed chłodem oraz wyjątkowo doskwierającym zimnem. Dwa końce ubioru wkładamy pod jego pozostałe warstwy i wiązanie gotowe. Dzięki jego niestandardowemu rozmiarowi jesteśmy w stanie zakryć nasze drogi oddechowe, które szczególnie są narażone na działanie zimnego powiewu. My zdecydowanie wolimy te większe wersje ochrony naszej szyi oraz karku, ze względu na ilość możliwych wersji ich ubioru. A co Wy sądzicie na temat stylizacji z grubymi i szerokimi szalami?