Biżuteria to dla kobiet bardzo istotna część wizerunku. Lubimy się nią ozdabiać, nie tylko na ważne uroczystości, ale również podczas codziennych okoliczności. Zazwyczaj udając się do pracy wybieramy skromną, nieprzekombinowaną, uniwersalną biżuterię, która pasuje do wielu stylizacji. Wiele zależy od charakteru stanowiska jakie pełnimy. Zazwyczaj jednak, jeśli nie jest od nas wymagane stosowanie się do oficjalnego dress codu to możemy pozwolić sobie na dużą dowolność.

Kolczyki dopasowane do kształtu twarzy

kolczyki pozłacane koła

Wiele kobiet wybiera klasyczne kolczyki pozłacane koła, które pasują do koszul zapinanych na guziki i prostych spódnic. Będą również świetnym uzupełnieniem dla casualowej stylizacji, która będzie połączeniem elegancji i swobodnego wizerunku. Warto wybrać taki model, który będzie pasował do kształtu naszej twarzy. Duże, okazałe koła sprawdza się na większe okazje, a na co dzień możemy wybierać te małe lub o średniej wielkości. Niektóre z nich mają prostą formę, a inne dodatkowe ozdoby w postaci cyrkonii czy zdobień To od upodobań kobiety zależy, na co się zdecyduje. Są do kupienia w wielu sklepach stacjonarnych oraz internetowych, tutaj np. https://www.filigree.pl/pol_m_Bizuteria-damska_Kolczyki_Kolczyki-pozlacane_Kolczyki-pozlacane-kola-445.html

Tańsza alternatywa dla złota

Dobrze jest zwrócić uwagę na jakość ich wykonania. Zazwyczaj chcemy chodzić w biżuterii przez dłuższy czas. Niektóre pozłacane kolczyki mogą bardzo długo zachowywać swoją formę i wygląd, stając się naszą ulubioną parą. Skutecznie naśladują dużo droższe złoto, na które nie zawsze możemy sobie pozwolić. Kolczyki pozłacane koła mogą być bardzo dobrym upominkiem dla przyjaciółki. Możemy być pewne, że okażą się trafionym prezentem, bo każda kobieta ceni sobie ich ponadczasowość. Pozłacana biżuteria - jakość w korzystnej cenie Dobrze jest porównać kilka modeli zanim zdecydujemy się na zakup. Najlepiej jest dobrać takie, które będą pasowały do pozostałych elementów naszej biżuterii. Dzięki temu będą świetnie harmonizować i korespondować z całością. Każda kobieta zarówno ceniąca elegancję i klasę jak i ta, która preferuje swobodę i sportowy styl, może i powinna mieć w swojej szkatułe kolczyki pozłacane. Koła lub inny geometryczny kształt będą bardzo dobrym wyborem. Pasują do pań o każdym typie urody. Jest wiele kolczyków, które mogą stanowić idealne uzupełnienie stylizacji. Warto wśród nich wybrać model, który najlepiej sprawdzi się w naszym przypadku. Często zwracamy uwagę na cenę oraz na jakość wykonania. Chcemy chodzić jak najdłużej w tym, co kupujemy niezależnie czy dotyczy to biżuterii ubrań czy innych akcesoriów.