Najmodniejsze buty sezonów wiosennych i letnich - to oczywiście baleriny. Płaskie, wygodne buty, w których stopa się nie męczy, a kręgosłup wypoczywa. Baleriny Maciejka nie sprawiają zawodu szerokim rzeszom zwolenniczek, w każdym sezonie oferując nowe modele wzorów i kolorów, dbając o ten sam, co zawsze komfort noszenia.

Na specjalne okazje

Płaskie buty niesłusznie uznawane są za obuwie, które nie nadaje się na specjalne okazje. Ten pogląd skutecznie łamią baleriny Maciejka, oferując na tzw. większe wyjścia buty, które skutecznie konkurują z klasycznymi pantoflami.

Wykonane z gładkiej, jednobarwnej skóry kuszą eleganckimi ozdobami ze srebrnego metalu i cyrkonii na noskach. Dostępne są w wielu kolorach, więc z łatwością można je dopasować do wielu oficjalnych stylizacji.

Przewiewność i wygoda

Wygodne, przewiewne i zawsze modne - poznaj baleriny w nowym wydaniu.Baleriny Maciejka zyskały popularność dzięki połączeniu dwóch przeciwstawnych elementów- płaskiego, zamkniętego obuwia z sandałami. Dzięki temu zabiegowi stopy się nie pocą nawet w upalne dni. A wykonanie ze skóry dodatkowo wzmacnia efekt zdrowia dla stóp. Letnie, przewiewne sukienki i spódnice będą ładnie się komponować z balerinami ze specjalnymi wycięciami po bokach lub całe skomponowane z pasków.

Modne pastele

Moda na zgaszone kolory trwa kolejny sezon. Baleriny Maciejka oferują wszystkie możliwe odcienie słodkich pasteli, od zgaszonego różu, modnych szarości po ciepłe, zgaszone błękity i fiolety. Niektóre baleriny są jednolite, inne z kolei są zdobione delikatnymi, rozmytymi kwiatowymi printami lub skomponowane z kilku łagodnych barw.

Wężowe motywy również utrzymują się na liście najmodniejszych stylizacji sezonu. Znajdują się również na balerinach Maciejka w kilku ciekawych wzorach i kolorach: złocistego, beżowego lub pomarańczowego gada, czarno-białego węża. Zwierzęce motywy są również na balerinach z motywem brązowej pantery.
Doskonałe wykończenie i wysoka jakość skóry.

O wygodzie butów decyduje materiał oraz jakość wykonania. Buty Maciejka są uszyte z wysokogatunkowej skóry, która powoduje, że stopa się nie odparza nawet w upalne dni. Dodatkowo, buty nie tracą fasonu mimo prawie ciągłego użytkowania. Krój butów jest dostosowany do każdego typu stopy. Są więc baleriny z węższymi, wchodzącymi w lekki czubek noskami jak też szerokie, wygodne noski dla miłośniczek maksymalnego komfortu.